FORGOT YOUR DETAILS?

Kariyer

Hacıoğlu'nda müşteri memnuniyetini ve restoran kârlılığını öncelikle eğitilmiş ve yaptığı işten zevk alan çalışanlar sağlar. Hacıoğlu çalışanları, bu büyük organizasyon şemasının yapı taşlarıdır. İnsan kaynaklarının planlama ve gelişimi Hacıoğlu için büyük önem taşır.

Hacıoğlun'nda işe alım.

Oryantasyon, İşbaşı Eğitimleri, Yetkinlik Bazlı Performans Yönetimi, atama, terfi ve elde tutma sistemi, ücretlendirme ve prim sistemi ile işe giriş mülakatları profesyonel bir ekip tarafından yürütülür. Hacıoğlu'nda çalışanların işlerine bağlılıklarını artıran ve operasyonel standartları en yüksek seviyede tutan, dinamik bir eğitim sistemi vardır. Bu sistem, düzenli olarak yapılan Çalışan Memnuniyeti Anketi çalışmalarıyla gözlemlenir.

Hacıoğlu'nda çalışanlarının eğitim ihtiyaçları, kariyer planlama ve performans değerlendirme sistemleri sonucunda düzenli olarak belirlenir. Ayrıca çalışanların kişisel gelişim hedefleri doğrultusunda diğer profesyonel kuruluşlardan eğitim desteği alınır. Hacıoğlu, çalışanlarının mesleki ve kişisel gelişimini Yönetimsel ve Operasyonel becerileri geliştirmeye yönelik eğitim programları ile destekler. Hacıoğlu'ndaki kariyer basamaklarının ilki Ekip Üyesi'dir ve Hacıoğlu'nda çalışmaya başlayan her birey, eğitim ve gelişim destek programları yardımıyla Restoran Müdürü konumuna yükselebilir. Hacıoğlu'nun tüm işe alım ve terfi sistemi eşit fırsat ilkesine dayanır, tüm adaylar aynı şartlarda değerlendirilir. Siz de Hacıoğlu takımın bir üyesi olmak ve parlak bir kariyer fırsatını değerlendirmek istiyorsanız, lütfen başvuru formunu doldurunuz.

Hacıoğlu Restoran yöneticileri arıyor !

Hacıoğlu'nda Restoran Yöneticisi olarak kariyer edinmek istiyorsanız ve aşağıdaki şartlara uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, çağrımız sizin için...

  • 30 yaşını geçmemiş ,
  • Erkek adaylar için askerlik engeli bulunmayan
  • Takım çalışmasına inanan,
  • Yoğun tempolu bir işte çalışmaya hazır restoran yöneticisi adayları
TOP