FORGOT YOUR DETAILS?

FRANCHISING

FRANCHISING YATIRIMCISINA ÖN BİLGİ

Hacıoğlu Restoranları, Hacıoğlu ailesinin 1965 yılında Bursa’da kebap ve lahmacun üzerine başlattığı bir girişimin sonucunda ortaya çıkmıştır. Hacıoğlu, ilk hızlı servis (fast-food) restoranını 1992 yılında İstanbul Maltepe’de açmış ve böylece lahmacun’u hızlı servis(fast-food) sistemine uyarlayan ilk firma olmuştur.
Hacıoğlu 1993 yılından itibaren büyümesine franchising sistemiyle devam etmektedir. Günümüzde ülkemizin birçok ilinde onlarca restoranı ile modern ve rahat mekanlarda, kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla müşterilerine sunan hızlı servis restoranları zincirine dönüşmüştür.  Hacıoğlu, ana ürünü lahmacun olmakla birlikte müşterilerine geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Bu ürünlerden Peymacun®, Lezzet Topu® gibi ürünler Hacıoğlu’nun tescilli marka ve ürünleridir.
Hacıoğlu işletme kullanım hakkı sahipleri, çalışkanlık, dürüstlük, şahsiyet, hizmet anlayışı ve güven gibi faktörlere dayanılarak seçilmektedir. Yatırımcı adaylarından beklenen altı aylık eğitim programına katılmak, hedef olarak sadece restoran işletmeciliğini benimsemek ve işi bizzat yönetmektir. Eğitim sürecinde yatırımcı adaylarına bir Hacıoğlu işletmesinin nasıl sevk ve idare edileceğini gösteren teorik ve pratik bilgiler aktarılır. Başarı ile bitirilen eğitimin ardından yatırımcıya işletme kullanım hakkı verilir. İlk restoranı başarı ile işleten işletmeciye genişleyen pazarda aynı başarıyı bir başka restoranda da tekrarlayabilme olanağı tanınır.
 
Hacıoğlu, restoran işletmecilerinin başarısı ve karlılığın yükseltilmesi için: ürün geliştirme, lojistik, eğitim, reklam, kontrol ve denetim, istatistik ve analiz gibi pek çok konularda alanlarında uzman personeliyle destek verir.
Bir Hacıoğlu Restoranı’nın yatırım maliyeti ……… başlamaktadır. Restoran cirosunun Restoran yüzde beş’i isim hakkı bedeli,  yüzde iki’side reklam fonuna aktarılmak üzere alınmaktadır. Reklam fonu ulusal bazda yapılan reklamlar ve restoran içerisinde kullanılan reklam materyallerinin maliyetlerinin karşılanmasında kullanılır ve bu sayede restorana geri dönüşümü vardır.
Restoranın planlanan amortisman süresi otuzaltı aydır.

Sizde Hacıoğlu markası, bilgi birikimi ve tecrübesinden yararlanarak, kendi işinizi kurmayı planlıyorsanız lütfen aşağıda ki butonu tıkalyarak formu eksiksiz doldurarak bize gönderiniz. Bilgileriniz tarafımıza ulaştığında sizinle irtibata geçilecektir. 

Hacıoğlu’na göstermiş olduğunuz ilgi ve güven için teşekkür ederiz…

 

TOP